Penzion Mašek ubytování Praha 8

Penzion Praha 8 Mašek

Pension Praha ubytování Mašek:
Rodinný pension Mašek v Praze Kobylisích se nachází v klidné vilové čtvrti severně od řeky Vltavy, cca 15 minut do historického centra Prahy.

Mašek pension Praha ubytování:
Pension Mašek nabízí dvoulůžkové až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a lednicí. K příslušenství patří i malá kuchyňka, vybavená elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou a nádobím. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

V hale je hostům pensionu Mašek podávána bohatá snídaně. Na výběr káva, čaj, džus, mléko, müsli, pečivo, sladké pečivo, zelenina, ovoce, máslo, džemy, šunka a sýr. V létě je možné připravit snídani na terase.

Praha pension ubytování Mašek služby:
V pensionu Mašek v Praze hosté mohou využít také společenskou místnost s televizí a posezení na terase.

WIFI připojení zdarma v celém pensionu. Parkování zdarma možné před objektem. Uvnitř pensionu jsou 2 placená parkovací místa. Možnost uschování zavazadel a kol - před ubytováním a v den odjezdu. Objednání taxi služby.

Sportovní vyžití - k zapůjčení kolo, v okolí se nachází aquapark Šutka, BBC Centrum, bobová dráha, bazén Stírka.
Relaxace a odpočinek - hotel Smíšek Spa (masáže, cvičení, apod.)
Restaurace - Enjoybar, hotel Smíšek, hotel Trója, U Hoffmannů, Na Vlachovce.

Praha ubytování pension Mašek volný čas:
Okolím pensionu Mašek v Praze vede dálková cyklotrasa Praha – Drážďany, kde lze dojet nádherným kaňonem podél Vltavy k soutoku s Labem u Mělníka. Mezi zajímavá místa v okolí pensionu Mašek patří např. ZOO Praha, zámek Trója, Botanická zahrada. Dále významné památky v Praze - Pražský hrad, Karlův most, Staroměstská radnice, Židovská čtvrť, Vyšehrad, ... V okolí Prahy jsou to např. místa : město a zámek Lysá nad Labem, Mělník, Přerov nad Labem (Skanzen), Poděbrady (světoznámé lázně), zámek Veltrusy, Nelahozeves.

V blízkosti pensionu Mašek je nemocnice Bulovka. Přímé spojení metrem nebo tramvají do centra Prahy - zastávka metra "C" Kobylisy - 8 minut pěšky, tramvaj č. 17 - zastávka Hercovka - 5 minut pěšky, tramvaj č. 10,3 - zastávka Okrouhlická - 2 minuty pěšky. Z centra se k pensionu Mašek dostanete autem do 10 min. Z pensionu je ideální dopravní dostupnost na obě pražská výstaviště: Výstaviště Holešovice i PVA Letňany.

Penzion Praha 8 Mašek - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 8 Mašek -  je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 8 Mašek -  je k dispozici letní terasaPenzion Praha 8 Mašek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 8 Mašek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou